Ημ/νια |
Περιγραφή |
Χώρος |
Αγώνας |
Αποτ. |
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
CGS -Eκπ.Αναγέννηση |
3 - 0
|
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Ελληνογερμ. Αγωγή - Εράσμειος Σχολή |
2 - 1
|
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου - Εκπ. Δούκα |
0 - 3
|
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - St. Catherine´s |
3 - 0
|
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
5 - 2
|
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ. -Σχολή Μωραΐτη |
5 - 0
|
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
1 - 2
|
|
14/01/2017 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια - Εκπ. Γείτονα |
2 - 3
|
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Σχολή Μωραΐτη |
6 - 0 |
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Ελληνογερμ. Αγωγή - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
1 - 3
|
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Λεόντειο Πατησίων - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
0 - 6
|
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Εκπ. Δούκα - Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" |
7 - 0
|
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - Τοσίτσεια |
1 - 1
|
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Εκπ. Γείτονα |
8 - 0
|
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια - Εκπ.Νέα Παιδεία |
6 - 0
|
|
15/01/2017 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
CGS - St. Catherine´s |
1 - 2
|
|
21/01/2017 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
CGS - Λεόντειο Πατησίων |
2 - 1
|
|
21/01/2017 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
St. Catherine´s - Eκπ.Αναγέννηση |
3 - 3
|
|
21/01/2017 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Εράσμειος Σχολή - Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" |
3 - 0
|
|
21/01/2017 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Ελληνογερμ. Αγωγή - Εκπ. Δούκα |
0 - 3
|
|
22/01/2017 |
4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης - St. Catherine´s |
3 - 3
|
|
22/01/2017 |
4η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου- Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" |
3 - 0
|
|
22/01/2017 |
4η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Εράσμειος Σχολή - Εκπ. Δούκα |
1 - 4
|
|
22/01/2017 |
4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Eκπ.Αναγέννηση |
2 - 1 |
|
22/01/2017 |
3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Αρσάκεια |
4 - 0
|
|
22/01/2017 |
3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ. Γ. Μαλλιάρα- Εκπ.Νέα Παιδεία |
4 - 0
|
|
22/01/2017 |
3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Σχολή Μωραΐτη - Τοσίτσεια |
3 - 0
|
|
22/01/2017 |
3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ. - Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
2 - 2 |
|
04/02/2017 |
4η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Εκπ.Νέα Παιδεία |
7 - 0
|
|
04/02/2017 |
4η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ. Γ. Μαλλιάρα- Εκπ. Γείτονα |
2 - 4
|
|
04/02/2017 |
4η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Τοσίτσεια |
8 - 1
|
|
04/02/2017 |
4η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης - Σχολή Μωραΐτη |
0 - 2
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2 - 6
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ.Νέα Παιδεία- Εκπ. Γείτονα |
0 - 3
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Γερμανική Σχολή Αθ |
5 - 3
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης -Τοσίτσεια |
3 - 1
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Eκπ.Αναγέννηση- Λεόντειο Πατησίων |
5 - 3
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Ελληνογερμ. Αγωγή- Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" |
4 - 3
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
Εράσμειος Σχολή - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
3 - 7
|
|
05/02/2017 |
5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα |
CGS -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
2 - 1 |
|
18/02/2017 |
Προημιτελική φάση |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ. Δούκα - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
3 - 1
|
|
18/02/2017 |
Προημιτελική φάση |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
2 - 6
|
|
18/02/2017 |
Προημιτελική φάση |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
CGS - Σχολή Μωραΐτη |
3 - 1
|
|
18/02/2017 |
Προημιτελική φάση |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
7 - 1
|
|
19/02/2017 |
Ημιτελική φάση |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ. Δούκα -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
0 - 6
|
|
19/02/2017 |
Ημιτελική φάση |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
CGS -Pierce |
1 - 2 |
|
05/03/2017 |
Μ. Τελικός |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ. Δούκα - CGS |
4 - 0
|
|
05/03/2017 |
Τελικός |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Pierce |
4 - 0 |
|