Ημ/νια |
Περιγραφή |
Χώρος |
Αγώνας |
Αποτ. |
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Τοσίτσεια - Ιόνιος Σχολή |
2-0 |
25-5, 25-11
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Τοσίτσεια - Εκπ. Αναγέννηση |
2-0 |
25-10, 25-7
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Ιόνιος Σχολή - Εκπ. Δούκα |
0-2 |
21-25, 15-25
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
St. Catherine´s - Εκπ. Αναγέννηση |
0-2 |
9-25, 14-15
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Εκπ. Δούκα - St. Catherine´s |
2-0 |
25-9, 25-18
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Pierce - Εκπ. "Ο Πλάτων" |
2-0 |
25-16, 25-9
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Pierce - Γερμανική Σχολή Αθ |
2-1 |
25-12, 16-25, 15-11
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Αρσάκεια - Εκπ. "Ο Πλάτων" |
2-0 |
25-5, 25-8
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Γερμανική Σχολή Αθ - Κωστέα-Γείτονα |
2-0 |
25-6, 25-4
|
26/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Αρσάκεια - Κωστέα-Γείτονα |
2-0 |
25-10, 25-11
|
27/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης - Σχολή Μωραΐτη |
2-1 |
15-25, 29-27, 15-6
|
27/01/2013 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου |
2-0 |
25-9, 25-6 |
02/02/2013 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Λέοντειο Ν.Σμύρνης |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2-0 |
25-14, 25-11
|
02/02/2013 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Λέοντειο Ν.Σμύρνης |
Σχολή Μωραΐτη - Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου |
2-0 |
25-7, 25-10
|
02/02/2013 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Λέοντειο Ν.Σμύρνης |
Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου - Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
0-2 |
4-25, 6-25
|
02/02/2013 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Λέοντειο Ν.Σμύρνης |
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Σχολή Μωραΐτη |
0-2 |
13-25, 24-26
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Αρσάκεια - Pierce |
0-2 |
16-25, 9-25
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Γερμανική Σχολή Αθ - Εκπ. "Ο Πλάτων" |
2-0 |
25-18, 25-10
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Αρσάκεια - Γερμανική Σχολή Αθ |
2-0 |
25-22, 25-22
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Κωστέα-Γείτονα - Pierce |
0-2 |
10-25, 13-25
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Δ´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Κωστέα-Γείτονα - Εκπ. "Ο Πλάτων" |
0-2 |
19-25, 18-25
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Τοσίτσεια - Εκπ. Δούκα |
0-2 |
22-25, 24-26
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Τοσίτσεια - St. Catherine´s |
2-0 |
25-0, 25-7
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Εκπ. Δούκα - Εκπ. Αναγέννηση |
2-0 |
25-12, 25-12
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Ιόνιος Σχολή - St. Catherine´s |
2-0 |
25-7, 25-7
|
02/02/2013 |
2η Αγωνιστή (Β´ Όμιλος) |
Τοσίτσειο |
Εκπ. Αναγέννηση - Ιόνιος Σχολή |
0-2 |
19-25, 19-25
|
03/02/2013 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Νέα Γενιά Ζηρίδη |
2-0 |
25-11, 25-17
|
03/02/2013 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
Ελληνογερμ. Αγωγή - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
0-2 |
23-25, 18-25
|
03/02/2013 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Ελληνογερμ. Αγωγή |
1-2 |
21-25, 25-15, 11-25 |
09/02/2013 |
Προημιτελικός |
Τοσίτσειο |
Τοσίτσεια - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
2-0 |
25-20, 26-24
|
09/02/2013 |
Προημιτελικός |
Τοσίτσειο |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης - Αρσάκεια |
2-0 |
25-19, 25-14
|
09/02/2013 |
Προημιτελικός |
Τοσίτσειο |
Pierce - Σχολή Μωραΐτη |
0-2 |
15-25, 13-25
|
09/02/2013 |
Προημιτελικός |
Τοσίτσειο |
Εκπ. Δούκα - Ελληνογερμ. Αγωγή |
2-0 |
25-14, 25-10
|
10/02/2013 |
Ημιτελικός |
Τοσίτσειο |
Σχολή Μωραΐτη - Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
0-2 |
23-25, 15-25
|
10/02/2013 |
Ημιτελικός |
Τοσίτσειο |
Τοσίτσεια - Εκπ.Δούκα |
0-2 |
24-26, 21-25
|
10/02/2013 |
Μ. Τελικός |
Τοσίτσειο |
Σχολή Μωραΐτη - Τοσίτσεια |
2-1 |
25-22, 13-25, 15-7
|
10/02/2013 |
Τελικός |
Τοσίτσειο |
Εκπ. Δούκα - Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
2-0 |
27-25, 25-18 |