Α.Σ.Ι.Σ.: Αποτελέσματα σχ. χρονιάς: 2017-2018

Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΤΖΟΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 01.40
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 01.35
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Σχολή Μωραΐτη 3 01.25
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ιόνιος Σχολή 4 01.25
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σχολή Μωραΐτη 5 01.20
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Εκπ. Δούκα 6 01.20
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΜΠΡΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Εκπ. Δούκα 6 01.10
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 1 01.45
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 01.35
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΑ ΒΑΣΙΛΗΣ Σχολή Μωραΐτη 3 01.25
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ιόνιος Σχολή 4 01.25
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Εκπ. Δούκα 5 01.20
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Σχολή Μωραΐτη 6 01.20
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΚΟΥΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 7 01.20
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αρσάκεια 1 04.15
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΖΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σχολή Μωραΐτη 2 04.13
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΦΟΥΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Σχολή Μωραΐτη 3 03.85
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Κωστέα-Γείτονα 4 03.83
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 5 03.77
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Αρσάκεια 6 03.77
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΔΟΥΓΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ιόνιος Σχολή 7 03.73
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Εκπ. Δούκα 8 03.71
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 03.63
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Τοσίτσεια 10 03.56
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Εκπ. Δούκα 11 03.53
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΡΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τοσίτσεια 12 03.51
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 13 03.40
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΞΙΝΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 14 03.39
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 15 03.34
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ιόνιος Σχολή 16 03.33
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΟΛΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Κωστέα-Γείτονα 17 03.26
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 1 04.43
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 04.17
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΝΕΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Εκπ. Δούκα 3 04.12
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΧΡΥΣΟΧΟΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 4 04.00
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΩΝΑΣ Τοσίτσεια 5 03.95
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6 03.92
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 7 03.91
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΠΑΛΤΣΙΟΣ ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Κωστέα-Γείτονα 8 03.84
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Τοσίτσεια 9 03.82
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σχολή Μωραΐτη 10 03.81
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΧΙΛΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 11 03.79
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΠΕΡΒΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) Εκπ. Δούκα 12 03.77
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Αρσάκεια 13 03.71
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 14 03.69
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΓΙΑΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Κωστέα-Γείτονα 15 03.68
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Αρσάκεια 16 03.59
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σχολή Μωραΐτη 17 03.58
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΚΕΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εκπαιδευτική Αναγέννηση 18 03.57
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΑΡΤΣΕΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 19 03.56
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Σχολή Χατζήβεη 20 03.33
29/04/2018 Ρίψη Vortex (Ε) ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 1 45.23
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΑΓΑΠΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Τοσίτσεια 2 42.54
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Εκπ. Δούκα 3 41.94
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 4 38.88
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΤΣΑΚΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ Τοσίτσεια 5 37.20
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΤΑΛΙΟΥΡΑ ΑΔΡΙΑΝΟΣ Ιόνιος Σχολή 6 36.70
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 7 36.55
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αρσάκεια 8 36.50
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΒΕΡΥΚΟΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Εκπ. Δούκα 9 35.87
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σχολή Μωραΐτη 10 35.85
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αρσάκεια 11 34.04
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Σχολή Μωραΐτη 12 33.72
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΠΑΠΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 13 33.62
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΧΟΛΕΒΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 14 33.48
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΓΚΙΡΤΖΗΣ-ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Σχολή Χατζήβεη 15 32.67
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΧΡΥΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 16 32.64
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ιόνιος Σχολή 17 32.46
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κωστέα-Γείτονα 18 31.64
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Κωστέα-Γείτονα 19 31.55
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΡΗΓΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 20 30.20
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 21 29.75
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΓΚΙΡΤΖΗΣ-ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Σχολή Χατζήβεη 22 29.36
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΚΕΜΠΕΡ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κωστέα-Γείτονα 1 49.96
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΜΟΥΣΑΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 48.74
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Εκπ. Γείτονα 3 44.78
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΤΣΟΥΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σχολή Μωραΐτη 4 44.27
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 5 43.53
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Εκπ. Δούκα 6 43.53
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΤΟΥΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τοσίτσεια 7 41.96
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Σχολή Μωραΐτη 8 41.28
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 9 39.90
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Εκπ. Δούκα 10 38.15
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αρσάκεια 11 37.83
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σχολή Χατζήβεη 12 37.07
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΣ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 13 36.94
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κωστέα-Γείτονα 14 36.00
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΜΠΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 15 35.72
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τοσίτσεια 16 34.80
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΤΣΑΛΠΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 17 34.56
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΚΟΡΡΕΣ ΠΕΤΡΟΣ Ιόνιος Σχολή 18 34.54
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Αρσάκεια 19 34.08
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 20 32.88
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΠΑΠΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 21 32.37
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σχολή Χατζήβεη 22 31.37
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Εκπ. Δούκα 1 00:08.44
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΓΚΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ιόνιος Σχολή 2 00:08.56
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κωστέα-Γείτονα 3 00:08.80
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΤΑΜΠΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Εκπ. Δούκα 4 00:08.80
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΜΠΕΚΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Τοσίτσεια 5 00:09.33
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΠΑΤΡΑΣ Αρσάκεια 6 00:09.52
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΜΟΛΦΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κωστέα-Γείτονα 1 00:08.09
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ιόνιος Σχολή 2 00:08.12
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 3 00:08.18
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αρσάκεια 4 00:08.32
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΚΥΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 5 00:08.56
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΑΛΕΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6 00:08.58
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:21.81
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:22.31
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:22.51
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ Σχολή Μωραΐτη 4 00:22.69
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ιόνιος Σχολή 5 00:22.73
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΚΙΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Κωστέα-Γείτονα 6 00:22.93
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:21.42
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 2 00:21.56
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:21.88
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κωστέα-Γείτονα 4 00:21.94
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σχολή Χατζήβεη 5 00:22.06
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩ/ΝΟΣ Σχολή Μωραΐτη 6 00:22.21
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΣΑΛΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 1 02:33.53
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΔΗΜΟΛΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Εκπ. Δούκα 2 02:37.32
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Σχολή Μωραΐτη 3 02:38.40
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 02:39.50
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΓΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Τοσίτσεια 5 02:43.23
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6 02:45.96
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εκπ. Δούκα 7 02:47.50
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΠΑΡΗΣ ΧΕΙΛΑΣ St. Catherine΄s 8 02:47.60
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Σχολή Μωραΐτη 9 02:50.46
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αρσάκεια 10 02:54.16
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κωστέα-Γείτονα 11 02:56.27
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΠΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Εκπαιδευτική Αναγέννηση 12 03:00.47
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 13 03:00.95
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΝΤΟΥΝΤΑΣ ΠΛΑΤΩΝ Αρσάκεια 14 03:01.23
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ Σχολή Χατζήβεη 15 03:06.79
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κωστέα-Γείτονα 16 03:07.60
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΤΑΜΠΑΣΙΝΑΣ St. Catherine΄s 17 03:19.15
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (Ε΄) ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ιόνιος Σχολή 18 03:25.97
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ Εκπ. Γείτονα 1 02:29.55
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Εκπ. Δούκα 2 02:31.49
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 02:31.81
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΤΡΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Τοσίτσεια 4 02:40.49
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κωστέα-Γείτονα 5 02:42.60
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Σχολή Μωραΐτη 6 02:48.70
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 7 02:49.36
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Σχολή Μωραΐτη 8 02:50.60
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κωστέα-Γείτονα 9 02:52.70
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 10 02:54.67
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 11 02:56.90
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΛΥΝΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Αρσάκεια 12 02:57.79
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΠΕΤΡΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 13 02:58.90
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σχολή Χατζήβεη 14 02:59.50
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΓΡΙΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τοσίτσεια 15 03:00.51
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εκπ. Δούκα 16 03:05.06
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΗΣ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 17 03:06.44
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 18 03:10.40
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αρσάκεια 19 03:10.49
29/04/2018 Δρόμος 800μ. (ΣΤ΄) ΤΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 20 03:36.56
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Εκπ. Δούκα 1 00:29.07
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΤΑΜΠΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Εκπ. Δούκα 1 00:29.07
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΔΗΜΟΛΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Εκπ. Δούκα 1 00:29.07
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Εκπ. Δούκα 1 00:29.07
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΖΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:29.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:29.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:29.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:29.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΙΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Κωστέα-Γείτονα 3 00:30.28
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΘΕΙΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Κωστέα-Γείτονα 3 00:30.28
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Κωστέα-Γείτονα 3 00:30.28
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κωστέα-Γείτονα 3 00:30.28
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:30.32
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:30.32
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:30.32
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:30.32
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΟΠΕΛΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 5 00:31.08
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 5 00:31.08
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 5 00:31.08
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 5 00:31.08
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΠΑΤΡΑΣ Αρσάκεια 6 00:31.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αρσάκεια 6 00:31.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αρσάκεια 6 00:31.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αρσάκεια 6 00:31.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΔΟΥΓΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΓΚΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΤΣΑΚΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ Τοσίτσεια 8 00:31.60
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΠΕΚΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Τοσίτσεια 8 00:31.60
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Τοσίτσεια 8 00:31.60
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Τοσίτσεια 8 00:31.60
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΤΑΜΠΑΣΙΝΑΣ St. Catherine΄s 9 00:32.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΑΖΑΣ St. Catherine΄s 9 00:32.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΠΑΡΗΣ ΧΕΙΛΑΣ St. Catherine΄s 9 00:32.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗΣ St. Catherine΄s 9 00:32.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 10 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΣΑΛΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 10 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 10 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΧΟΛΕΒΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 10 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:33.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:33.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:33.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΒΙΤΕΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:33.02
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΕΜΠΕΡ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κωστέα-Γείτονα 1 00:28.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΟΛΦΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κωστέα-Γείτονα 1 00:28.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κωστέα-Γείτονα 1 00:28.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΝΙΑΤΗΣ SAXON NYLES Κωστέα-Γείτονα 1 00:28.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:28.58
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩ/ΝΟΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:28.58
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΡΑΒΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:28.58
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σχολή Μωραΐτη 2 00:28.58
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:28.87
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΛΕΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:28.87
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:28.87
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:28.87
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΥΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 4 00:28.92
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 4 00:28.92
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 4 00:28.92
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ελληνογερμ. Αγωγή 4 00:28.92
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Εκπ. Δούκα 5 00:29.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Εκπ. Δούκα 5 00:29.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΝΕΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Εκπ. Δούκα 5 00:29.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΠΕΡΒΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) Εκπ. Δούκα 5 00:29.46
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:29.71
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΡΤΣΕΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:29.71
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:29.71
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:29.71
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Τοσίτσεια 7 00:29.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΠΑΛΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τοσίτσεια 7 00:29.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΓΡΙΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τοσίτσεια 7 00:29.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Τοσίτσεια 7 00:29.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΟΥΣΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σχολή Χατζήβεη 8 00:31.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Σχολή Χατζήβεη 8 00:31.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σχολή Χατζήβεη 8 00:31.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σχολή Χατζήβεη 8 00:31.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Αρσάκεια 9 00:31.26
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Αρσάκεια 9 00:31.26
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Αρσάκεια 9 00:31.26
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αρσάκεια 9 00:31.26
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 10 00:31.75
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 10 00:31.75
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΧΡΥΣΟΧΟΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 10 00:31.75
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 10 00:31.75

Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΔΕΡΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Σχολή Μωραΐτη 1 01.20
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Ιόνιος Σχολή 2 01.20
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΔΡΟΣΟΥ ΗΡΩ Σχολή Μωραΐτη 3 01.15
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ Εκπ. Δούκα 4 01.15
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (Ε΄) ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Εκπ. Δούκα 5 01.15
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ Εκπ. Δούκα 1 01.50
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 01.30
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κωστέα-Γείτονα 3 01.25
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ Σχολή Μωραΐτη 4 01.25
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΙΑ Σχολή Μωραΐτη 5 01.25
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΛΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 01.20
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΙΑ Εκπ. Δούκα 6 01.15
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ Τοσίτσεια 7 01.15
29/04/2018 Άλμα σε ύψος (ΣΤ΄) ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΑΝΘΗ Τοσίτσεια 8 01.10
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΓΚΡΙΝΙΑΤΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 04.08
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 2 03.90
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΤΑΡΑΜΠΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ CLAUDIA Κωστέα-Γείτονα 3 03.85
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΙΚΑ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 4 03.82
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΜΑΜΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 5 03.73
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΛΥΡΙΓΚΟΥ ΜΥΡΤΩ Σχολή Μωραΐτη 6 03.69
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΝΟΤΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Αρσάκεια 7 03.69
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Τοσίτσεια 8 03.59
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ιόνιος Σχολή 9 03.49
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΔΡΕΛΛΑ ΞΕΝΙΑ Ιόνιος Σχολή 10 03.46
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Κωστέα-Γείτονα 10 03.43
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 12 03.39
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΜΠΑΓΙΩΚΟΥ ΕΛΙΖΑ Εκπ. Δούκα 13 03.38
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 14 03.38
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΙΜΟΥΛΙΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 15 03.34
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΜΑΡΣΙΑ Σχολή Μωραΐτη 16 03.29
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΧΡΥΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 17 03.28
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 18 03.23
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΣΠΑΝΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ Τοσίτσεια 19 02.98
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 20 02.82
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΚΕΛΑ Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 21 02.74
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (Ε΄) ΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΟΥ St. Catherine΄s 22 02.55
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΒΑΓΕΝΑ ΝΙΚΟΛ Εκπ. Δούκα 1 04.42
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Τοσίτσεια 2 04.32
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 04.25
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΜΕΛΙΝΑ Αρσάκεια 4 04.20
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΠΑΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ Τοσίτσεια 5 04.20
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΠΑΝΟΥΣΗ ΥΑΚΙΝΘΗ Εκπ. Δούκα 6 04.18
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΚΕΡΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 7 04.06
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 8 04.05
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Σχολή Μωραΐτη 9 03.95
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ ΝΤΙΝΕΛΛΑ Κωστέα-Γείτονα 10 03.93
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ιόνιος Σχολή 11 03.78
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) NAOMI MEYERS St. Catherine΄s 12 03.71
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΤΑΜΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Αρσάκεια 13 03.68
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΤΣΙΡΕΚΑ ΜΕΛΙΝΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 14 03.63
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ JEAN Κωστέα-Γείτονα 15 03.56
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 16 03.55
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΑΘΗΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 17 03.55
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ Σχολή Μωραΐτη 18 03.49
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΑΜΠΑΤΖΗ ΝΙΚΗ Σχολή Χατζήβεη 19 03.46
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 20 03.45
29/04/2018 Άλμα σε μήκος (ΣΤ΄) ΛΟΥΣΙΑΝΝΑ ΧΕΙΛΑΣ St. Catherine΄s 21 03.43
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΚΑΤΣΕΤΟΥ ΛΥΔΙΑ Σχολή Μωραΐτη 1 31.31
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΜΠΟΤΟΥΛΑ-ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗ ΈΛΛΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 30.17
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 28.53
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΝΟΤΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 4 27.87
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΜΟΛΕ ΚΑΡΟΛΙΝΑ Ιόνιος Σχολή 5 27.38
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΚΑΡΑΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Τοσίτσεια 6 26.75
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΗ Εκπ. Δούκα 7 25.31
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΚΟΡΡΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Σχολή Μωραΐτη 8 23.70
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΒΑΛΕΤ ΣΟΦΙΑ Σχολή Χατζήβεη 9 23.00
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Αρσάκεια 10 21.93
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΕΛΕΝΗ ΖΟΜΠΑΝΑΚΗ St. Catherine΄s 11 20.66
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΦΙΣΤΟΥΡΗ ΜΕΛΙΝΑ Κωστέα-Γείτονα 12 18.76
29/04/2018 Ρίψη Vortex (E) ΓΚΡΙΓΚΟΡΙΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ Σχολή Χατζήβεη 13 10.70
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΓΥΦΤΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ Σχολή Χατζήβεη 1 40.09
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΚΩΤΣΗ ΕΛΕΑΝΝΑ Σχολή Χατζήβεη 2 34.84
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΠΑΠΟΥΔΟΥ ΠΗΓΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 3 34.38
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΜΠΑΧΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΛΙΖΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 4 32.40
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ Σχολή Μωραΐτη 5 32.04
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΑΙΜΙΛΙΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 6 31.40
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Εκπ. Δούκα 7 29.80
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 8 29.57
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΦΕΛΟΥΡΗ ΔΑΝΙΕΛΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 29.42
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΜΠΑΚΟΥΛΙ ΜΕΝΤΟΖΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Εκπ. Δούκα 10 28.54
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΓΟΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 11 28.00
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΛΙΖΑ Ιόνιος Σχολή 12 26.74
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 13 22.25
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΟΥΕΛΣΜΠΥ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 14 21.80
29/04/2018 Ρίψη Vortex (ΣΤ΄) ΡΕΓΓΑ ΛΥΔΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 15 14.07
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:08.46
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:08.95
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 3 00:08.97
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΚΡΙΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 4 00:09.28
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΒΑΖΑΚΑ ΑΛΕΞΙΑ Σχολή Μωραΐτη 5 00:09.48
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (Ε΄) ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ Κωστέα-Γείτονα 6 00:09.78
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΑΝΔΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Αρσάκεια 1 00:08.55
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΓΚΑΤΣΩΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:08.57
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:08.63
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΖΩΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ Σχολή Μωραΐτη 4 00:08.72
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Εκπ. Γείτονα 5 00:08.79
29/04/2018 Δρόμος 60μ. (ΣΤ΄) ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ Τοσίτσεια 6 00:08.81
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΙΒΙΤΣ ΔΩΡΟΘΕΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:22.26
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΚΟΝΤΑΞΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:22.47
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ St. Catherine΄s 3 00:23.53
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ Σχολή Μωραΐτη 4 00:23.78
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝ ΑΝΝΑ Κωστέα-Γείτονα 5 00:24.32
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (Ε΄) ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Σχολή Μωραΐτη 6 00:24.40
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΧΙΣΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:20.57
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 2 00:22.02
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:22.78
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Εκπ. Δούκα 4 00:22.89
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΤΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Σχολή Μωραΐτη 5 00:23.92
29/04/2018 Δρόμος 150μ. (ΣΤ΄) ΜΗΤΣΑΝΑ ΦΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ Κωστέα-Γείτονα 6 00:24.08
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 01:54.86
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 01:56.21
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΑΝΝΑ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ St. Catherine΄s 3 01:58.09
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 4 02:00.81
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ Σχολή Μωραΐτη 5 02:05.18
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΠΕΝΤΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σχολή Μωραΐτη 6 02:10.43
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΑΘΗΝΑ ΒΛΑΧΟΥ St. Catherine΄s 7 02:12.50
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΚΑΛΑΔΑΜΗ ΕΛΛΗ Εκπ. Δούκα 8 02:17.12
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Ιόνιος Σχολή 9 02:18.23
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΡΙΚΕΤΤΑ ΕΛΕΝΗ Τοσίτσεια 10 02:19.56
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΣΚΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 11 02:20.83
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΤΗΛΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 12 02:21.22
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 13 02:22.43
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΗΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Εκπ. Δούκα 14 02:23.01
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (Ε΄) ΧΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κωστέα-Γείτονα 15 02:23.78
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 01:51.81
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 2 01:52.17
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Σχολή Μωραΐτη 3 01:53.23
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 01:55.78
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΚΑΚΟΥΡΗ ΣΗΛΙΑ Τοσίτσεια 5 01:56.99
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ Εκπ. Δούκα 6 01:59.59
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΤΖΙΛΙΑΝ ΑΡΓΥΡΩ Κωστέα-Γείτονα 7 02:01.02
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΓΑΙΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ιόνιος Σχολή 8 02:01.82
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΥΡΤΩ Εκπ. Δούκα 9 02:02.64
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΒΡΟΝΤΟΥ ΧΑΡΑ Εκπ. Γείτονα 10 02:12.43
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Κωστέα-Γείτονα 11 02:14.40
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΣΕΜΕΛΗ ΠΟΠΠ St. Catherine΄s 12 02:15.95
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΜΥΡΤΩ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 13 02:16.71
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΜΠΡΕΜΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Αρσάκεια 14 02:16.98
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΚΟΥΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Τοσίτσεια 15 02:17.96
29/04/2018 Δρόμος 600μ. (ΣΤ΄) ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Αρσάκεια 16 02:23.86
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΟΝΤΑΞΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:30.98
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΊΒΙΤΣ ΜΙΛΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:30.98
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:30.98
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:30.98
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΗΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Εκπ. Δούκα 2 00:31.34
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΡΧΟΝΤΙΔΗ ΕΛΕΝΑ Εκπ. Δούκα 2 00:31.34
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΧΡΥΣΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ Εκπ. Δούκα 2 00:31.34
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΠΑΓΙΩΚΟΥ ΕΛΙΖΑ Εκπ. Δούκα 2 00:31.34
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 3 00:32.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΑΜΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 3 00:32.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 3 00:32.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 3 00:32.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΛΥΡΙΓΚΟΥ ΜΥΡΤΩ Σχολή Μωραΐτη 4 00:32.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ Σχολή Μωραΐτη 4 00:32.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΣΠΥΡΙΔΗ ΝΙΚΗ Σχολή Μωραΐτη 4 00:32.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΒΑΖΑΚΑ ΑΛΕΞΙΑ Σχολή Μωραΐτη 4 00:32.57
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΒΑΣΙΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Αρσάκεια 5 00:32.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΕΡΣΙΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Αρσάκεια 5 00:32.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΝΟΤΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Αρσάκεια 5 00:32.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΝΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Αρσάκεια 5 00:32.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΣΙΣΙΛΙΑ ΚΟΛΛΙΑΣ St. Catherine΄s 6 00:32.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΘΗΝΑ ΒΛΑΧΟΥ St. Catherine΄s 6 00:32.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ St. Catherine΄s 6 00:32.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΝΝΑ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ St. Catherine΄s 6 00:32.72
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ Κωστέα-Γείτονα 7 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΧΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κωστέα-Γείτονα 7 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ Κωστέα-Γείτονα 7 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΤΑΡΑΜΠΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ CLAUDIA Κωστέα-Γείτονα 7 00:33.01
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΜΟΛΕ ΚΑΡΟΛΙΝΑ Ιόνιος Σχολή 8 00:33.78
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Ιόνιος Σχολή 8 00:33.78
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΔΡΕΛΛΑ ΞΕΝΙΑ Ιόνιος Σχολή 8 00:33.78
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ιόνιος Σχολή 8 00:33.78
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΧΡΥΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 00:34.90
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 00:34.90
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΣΚΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 00:34.90
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΛΑΖΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 00:34.90
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΝΕΓΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Σχολή Χατζήβεη 10 00:35.00
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΝΑΓΙΑ Σχολή Χατζήβεη 10 00:35.00
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΕΝΑ Σχολή Χατζήβεη 10 00:35.00
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΒΑΛΕΤ ΣΟΦΙΑ Σχολή Χατζήβεη 10 00:35.00
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΗΛΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:35.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:35.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΤΣΑΜΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:35.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (E΄) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 00:35.10
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΓΚΑΤΣΩΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:27.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:27.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:27.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΧΙΣΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:27.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Εκπ. Δούκα 2 00:28.30
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΠΑΝΟΥΣΗ ΥΑΚΙΝΘΗ Εκπ. Δούκα 2 00:28.30
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ Εκπ. Δούκα 2 00:28.30
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΒΑΓΕΝΑ ΝΙΚΟΛ Εκπ. Δούκα 2 00:28.30
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Σχολή Μωραΐτη 3 00:29.48
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Σχολή Μωραΐτη 3 00:29.48
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Σχολή Μωραΐτη 3 00:29.48
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΖΩΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ Σχολή Μωραΐτη 3 00:29.48
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ Τοσίτσεια 4 00:29.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΑΚΟΥΡΗ ΣΗΛΙΑ Τοσίτσεια 4 00:29.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΠΕΛΕΚΗ ΑΓΑΘΗ Τοσίτσεια 4 00:29.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Τοσίτσεια 4 00:29.65
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Αρσάκεια 5 00:29.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΝΔΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Αρσάκεια 5 00:29.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΜΕΛΙΝΑ Αρσάκεια 5 00:29.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Αρσάκεια 5 00:29.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΝΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ Κωστέα-Γείτονα 6 00:31.21
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ ΝΤΙΝΕΛΛΑ Κωστέα-Γείτονα 6 00:31.21
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΗΤΣΑΝΑ ΦΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ Κωστέα-Γείτονα 6 00:31.21
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΠΕΡΓΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Κωστέα-Γείτονα 6 00:31.21
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.40
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.40
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.40
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΝΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ Κωστέα-Γείτονα 8 00:31.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ ΝΤΙΝΕΛΛΑ Κωστέα-Γείτονα 8 00:31.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΗΤΣΑΝΑ ΦΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ Κωστέα-Γείτονα 8 00:31.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΠΕΡΓΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Κωστέα-Γείτονα 8 00:31.59
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΝΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ Κωστέα-Γείτονα 9 00:31.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ ΝΤΙΝΕΛΛΑ Κωστέα-Γείτονα 9 00:31.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΜΗΤΣΑΝΑ ΦΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ Κωστέα-Γείτονα 9 00:31.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΠΕΡΓΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Κωστέα-Γείτονα 9 00:31.70
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΦΡΑΓΓΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 10 00:32.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 10 00:32.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 10 00:32.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΦΕΛΟΥΡΗ ΔΑΝΙΕΛΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 10 00:32.12
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΑΛΙΚΗ ΨΑΛΤΗ St. Catherine΄s 11 00:32.38
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΣΕΜΕΛΗ ΠΟΠΠ St. Catherine΄s 11 00:32.38
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΛΟΥΣΙΑΝΝΑ ΧΕΙΛΑΣ St. Catherine΄s 11 00:32.38
29/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΈΡΑ ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ St. Catherine΄s 11 00:32.38
30/04/2018 Σκυταλοδρομία 4x50 (ΣΤ΄) ΓΑΙΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ιόνιος Σχολή 7 00:31.40