Ημ/νια |
Περιγραφή |
Χώρος |
Αγώνας |
Αποτ. |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Σχολή Μωραΐτη -Λεόντειο Σχ.Αθηνών |
1 - 0 |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια- Εκπ. Δούκα |
4 - 0 |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - Eκπ.Αναγέννηση |
1 - 1 |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης - Pierce |
2 - 2 |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Εράσμειος Σχολή |
4 - 0 |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Γείτονα - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
3 - 2 |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο- St. Catherine´s |
1 - 1 |
|
11/11/2017 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Ελληνογερμ. Αγωγή - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2 - 1 |
|
25/11/2017 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο-Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2 - 2
|
|
25/11/2017 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Εράσμειος Σχολή |
3 - 2
|
|
25/11/2017 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Ελληνογερμ. Αγωγή-St. Catherine´s |
0 - 3 α.α.
|
|
25/11/2017 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εράσμειος Σχολή - Εκπ. Γείτονα |
2 - 6
|
|
26/11/2017 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
St. Catherine´s - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2 - 2
|
|
26/11/2017 |
3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Εκπ. Γείτονα |
8 - 0
|
|
26/11/2017 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Ελληνογερμ. Αγωγή |
3 - 0 α.α.
|
|
26/11/2017 |
3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εράσμειος Σχολή -Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
1 - 1 |
|
02/12/2017 |
2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Eκπ.Αναγέννηση - Λεόντειο Σχ.Αθηνών |
0 - 3 |
|
03/12/2017 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Eκπ.Αναγέννηση - Σχολή Μωραΐτη |
1 - 2 |
|
09/12/2017 |
2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια -Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης |
4 - 3 |
|
09/12/2017 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Εκπ. Δούκα |
0 - 1 |
|
09/12/2017 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - Σχολή Μωραΐτη |
0 - 3 |
|
10/12/2017 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ. -Λεόντειο Σχ.Αθηνών |
2 - 0 |
|
10/12/2017 |
3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ. Δούκα -Λεόντειο Ν.Σμύρνης |
2 - 2 |
|
10/12/2017 |
3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Αρσάκεια |
1 - 1 |
|
17/12/2017 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
4 - 2
|
|
17/12/2017 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Αρσάκεια- Γερμανική Σχολή Αθ |
2 - 4
|
|
17/12/2017 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Σχολή Μωραΐτη - Εκπ. Δούκα |
1 - 1
|
|
17/12/2017 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
St. Catherine´s - Εκπ.Γείτονα |
0 - 1 |
|
13/01/2018 |
Ημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Εκπ. Δούκα |
8 - 0
|
|
13/01/2018 |
Ημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Γερμανική Σχολή Αθ - Εκπ.Γείτονα |
1 - 2
|
|
14/01/2018 |
Μ. Τελικός |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Δούκα - Γερμανική Σχολή Αθ |
3 - 3(2-4)
|
|
14/01/2018 |
Τελικός |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Εκπ.Γείτονα |
3 - 0 |
|