Α.Σ.Ι.Σ.: Αποτελέσματα σχ. χρονιάς: 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2017/18
VOLLEY | ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Τελική Κατάξη Μαθητών
  Σχολείο
1 Σχολή Μωραΐτη
2 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο
3 Τοσίτσεια
4 Λεόντειο Σχ.Αθηνών
Τελική Κατάξη Μαθητριών
  Σχολείο
1 Σχολή Μωραΐτη
2 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο
3 Pierce
4 Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης
Μαθητών
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6
Λεόντειο Σχ. Αθηνών 6
Αρσάκεια 3
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Σχολή Μωραΐτη 8
Τοσίτσεια 7
Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 3
Γερμανική Σχολή Αθ 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
   
   
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
   
   
   
Μαθητριών
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Σχολή Μωραΐτη 6
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 6
Εκπ. "Ο Πλάτων" 1
Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 1
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 12
Ελληνογερμ. Αγωγή 9
Αρσάκεια 6
Γερμανική Σχολή Αθ 3
St. Catherine's 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 12
Εκπ. Αναγέννηση 8
Εκπ. Δούκα 7
Ιόνιος Σχολή 3
Εράσμειος Σχολή 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Pierce 10
Τοσίτσεια 7
CGS (Κωστέας - Γείτονας 5
Λεόντειο Σχ.Αθηνών 4
Νέα Γενιά Ζηρίδη 4
 
Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
03/02/2018 1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Τοσίτσεια Σχολή Μωραΐτη- Γερμανική Σχολή Αθ 2 - 0 25-20, 2512
03/02/2018 1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Τοσίτσεια Σχολή Μωραΐτη- Λεόντειο Ν.Σμύρνης 2 - 0 25-17, 25-11
03/02/2018 1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Τοσίτσεια Τοσίτσεια - Λεόντειο Ν.Σμύρνης 2 - 0 25-12, 25-15
03/02/2018 1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Τοσίτσεια Τοσίτσεια - Γερμανική Σχολή Αθ 2 - 0 25-17, 25-20
24/02/2018 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Αρσάκεια 2 - 0 25-13, 25-18
24/02/2018 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα -Λεόντειο Σχ.Αθηνών 0 - 2 25-0, 25-0
24/02/2018 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Λεόντειο Σχ.Αθηνών 2 - 0 α.α.
24/02/2018 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Αρσάκεια 0 - 2 8-25, 21-25
03/03/2018 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Τοσίτσεια Τοσίτσεια - Σχολή Μωραΐτη 1 - 2 27-25, 20-25, 9-15
03/03/2018 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Τοσίτσεια Γερμανική Σχολή Αθ -Λεόντειο Ν.Σμύρνης 0 - 2 13-25, 15-25
04/03/2018 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Αρσάκεια - Λεόντειο Σχ.Αθηνών 0 - 2 15-25, 18-25
04/03/2018 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 0 - 2 20-25, 11-25
18/03/2018 Ημιτελικός Τοσίτσεια Σχολή Μωραΐτη - Λεόντειο Σχ.Αθηνών 2 - 0 α.α.
18/03/2018 Ημιτελικός Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Τοσίτσεια 2 - 0 25-19, 28-26
18/03/2018 Μ. Τελικός Τοσίτσεια Τοσίτσεια -Λεόντειο Σχ.Αθηνών 2 - 0 α.α.
18/03/2018 Τελικός Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Σχολή Μωραΐτη 1 - 2 25-7, 23-25,13-15

Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Εκπ. Δούκα - Εκπ. Αναγέννηση 2 - 1 28-26, 11-25, 12-15
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Λεόντειο Σχ.Αθηνών - Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 - 0 25-11, 25-23
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Τοσίτσεια Ελληνογερμ. Αγωγή - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 0 - 2 12-25, 14-25
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Τοσίτσεια Ελληνογερμ. Αγωγή -Αρσάκεια 2 - 0 25-15, 25-11
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Ιόνιος Σχολή -Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 0 - 2 13-25, 13-25
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια Τοσίτσεια -CGS (Κωστέας - Γείτονας) 2 - 0 25-16, 26-24
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Τοσίτσεια Αρσάκεια -Γερμανική Σχολή Αθ 2 - 0 25-17, 25-16
03/02/2018 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -St. Catherine´s 2 - 0 25-5, 25-3
11/02/2018 1η Αγωνιστική (A´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Σχολή Μωραΐτη -Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 2 - 0 25-1, 25-3
11/02/2018 1η Αγωνιστική (A´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Εκπ. "Ο Πλάτων" 2 - 0 25-14, 25-12
11/02/2018 1η Αγωνιστική (A´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Εκπ. "Ο Πλάτων" - Σχολή Μωραΐτη 0 - 2 2-25, 12-25
11/02/2018 1η Αγωνιστική (A´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 0 - 2 10-25, 11-25
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια Τοσίτσεια -Pierce 0 - 2 9-25, 14-25
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια Pierce -Λεόντειο Σχ.Αθηνών 2 - 0 25-17, 25-16
24/02/2018 2η Αγωνιστική (B Όμιλος) Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Αρσάκεια 2 - 0 25-19, 25-18
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Εκπ. Δούκα - Ιόνιος Σχολή 2 - 0 25-21, 25-22
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Εράσμειος Σχολή - Ιόνιος Σχολή 0 - 2 3-25, 9-25
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα) - Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 - 0 25-10, 25-12
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια Νέα Γενιά Ζηρίδη -Τοσίτσεια 2 - 1 22-25, 25-14, 15-9
24/02/2018 2η Αγωνιστική (B Όμιλος) Τοσίτσεια St. Catherine´s -Γερμανική Σχολή Αθ 0 - 2 0-25, 0-25
24/02/2018 2η Αγωνιστική (B Όμιλος) Τοσίτσεια Γερμανική Σχολή Αθ -Ελληνογερμ. Αγωγή 0 - 2 10-25, 16-25
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Εράσμειος Σχολή -Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 0 - 2 9-25, 11-25
24/02/2018 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης -Εκπ. Αναγέννηση 2 - 0 25-15, 25-6
03/03/2018 3η Αγωνιστική (B Όμιλος) Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Γερμανική Σχολή Αθ 2 - 0 25-1, 25-12
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Εκπ. Δούκα -Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 0 - 2 21-25, 13-25
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Εκπ. Δούκα -Εράσμειος Σχολή 2 - 0 25-20, 25-21
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα) - Pierce 0 - 2 12-25, 15-25
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)-Λεόντειο Σχ.Αθηνών 2 - 1 25-20, 14-25, 15-10
03/03/2018 3η Αγωνιστική (B Όμιλος) Τοσίτσεια St. Catherine´s - Ελληνογερμ. Αγωγή 0 - 2 0-25, 0-25
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Εράσμειος Σχολή -Εκπ. Αναγέννηση 0 - 2 15-25, 14-25
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Τοσίτσεια Ιόνιος Σχολή -Εκπ. Αναγέννηση 0 - 2 22-25, 12-25
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια Λεόντειο Σχ.Αθηνών -Τοσίτσεια 0 - 2 0-25, 0-25
03/03/2018 3η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Τοσίτσεια Pierce - Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 - 1 25-17, 17-25, 15-12
04/03/2018 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου -Εκπ. "Ο Πλάτων" 0 - 2 0-25, 0-25
17/03/2018 Προημιτελικός Τοσίτσεια Σχολή Μωραΐτη -Τοσίτσεια 2 - 0 25-9, 15-25
17/03/2018 Προημιτελικός Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Εκπ. Αναγέννηση 2 - 0 25-16, 25-20
17/03/2018 Προημιτελικός Τοσίτσεια Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης - Ελληνογερμ. Αγωγή 2 - 0 25-16, 25-20
17/03/2018 Προημιτελικός Τοσίτσεια Pierce -Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 2 - 1 19-25, 25-9, 15-10
18/03/2018 Ημιτελικός Τοσίτσεια Σχολή Μωραΐτη -Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 2 - 1 21-25, 25-20, 18-16
18/03/2018 Ημιτελικός Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Pierce 2 - 1 25-13, 18-25, 15-12
18/03/2018 Μ. Τελικός Τοσίτσεια Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης - Pierce 0 - 2 22-25, 25-27
18/03/2018 Τελικός Τοσίτσεια Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Σχολή Μωραΐτη 1 - 2 26-24, 14-25, 10-15
04/04/2018 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα(Κλειστό Γυμν.Αλίμου) Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 0 - 2 20-25, 11-25